Walbrzyszek.com
Strona: 41 z 54 1 Poprzednia Następna strona
Kelner / kelnerka - atrakcyjne wynagrodzenie
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie. Możliwa praca w pełnym lub niepełnym wymiarze dla chętnych lub w wybrane dni tygodnia. Praca także dla studentów. =============== Jesteśmy firmą specjal
Dam pracę-12 maja
Atrakcyjna działka budowlana położona na wzgórzu
Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną z widokiem na lasy, łąki i góry. Działka jest położona na wzgórzu w miejscowości Mysłów. Powierzchnia działki to 3200m2. Cena za metr kwadratowy wy
Sprzedam działkę-wczoraj, 12:02
Koordynator wesel - atrakcyjne wynagrodzenie
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie. Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie. =============== Jesteśmy firmą specjalizującą się w organizacji imprez (zrealizowaliśmy już
Duże mieszkanie w okolicy ul. Morcinka
Biuro nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 4 pokojowe zlokalizowane w okolicy ul. Morcinka. Lokal położony jest na 1 piętrze w dwupiętrowej kamienicy. Na powierzchnię
Sprzedam mieszkanie-6 maja
M3 - Zabobrze II, 2 piętro w bloku z windą
Biuro nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na Zabobrzu II. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w wieżowcu z windą. Na powierzchnię 64,9 m2
Kelnerka w pizzerii
Poszukujemy osoby na stanowisko kelnerki do pizzerii. Lokal znajduje się w Jeleniej Górze - Zabobrze. Mile widziane osoby z doświadczeniem w gastronomii. Natomiast nie jest to wymagane, wszystkiego
Dam pracę-6 maja
Komoda biały połysk Bodzio
Witam, Sprzedam komodę czteroszufladową z dwiema szafkami firmy Bodzio używana ponad rok czasu. Stan idealny. 136cmx44cmx84 cm Cena 300 zł Nowa 700zl
Dom/Ogród/Meble - Sprzedam-6 maja
Pracownik odlewni
Światowy lider w branży numizmatycznej, właściciel marki Germania Mint, w związku z rozwojem, poszukuje pracownika na stanowisko: PRACOWNIK ODLEWNI Miejsce pracy: Jelenia Góra GŁÓWNE
Kelner/ kelnerka
Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Kelner/ Kelnerka. Wymagana komunikatywność, asertywność, mobilność, doświadczenie w obsłudze klienta. Więcej informacji pod numerem telefonu: 7
Monter konstrukcji stalowych_Mons
Podejmie współprace z monterami konstrukcji stalowych, miłe widziana ekipa 4 osób. Praca w miejscowości Mons. Wymagany certyfikat VCA i IPAF, własna działalność A1. tel. +48 510 926 234
Menadżer/zarządca hotelu
Podejmę pracę jako menadżer/zarządca hotelu. Posiadam doświadczenie
Podejmę pracę-6 maja
Ziemniaki kaliber sadzeniaka Gala żólte b.smaczne
Witam sprzedam ziemniaki Gala odmiana średniowczesna, bardzo smaczna, żółty miąższ, wolne od chorób, bez plam, wgłębień, przechowywane w temperaturze kontrolowanej, kaliber 35-55 mm, pakowa
Sprzedam różności-6 maja
M-4 z ogródkiem w Cieplicach
EKR Nieruchomości. Mieszkanie o pow. 116 M2. Jelenia Góra - Cieplice Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania czteropokojowego położonego w Cieplicach, o pow użytkowej 116m2, usyt
Mobilna podopieczna od zaraz okolice Hannover-SPP
Oferta nr 440 Praca dla Opiekunki do Pani Renaty Miejscowość: 30923 Garbsen/PP/BK Stawka miesięczna: 1450 Euro (umowa zlecenie z ubez. w niemieckiej kasie chorych) 1800 Euro (własna działalno
Kupię antyki srebrne sztućce, monety, ikony, szable
Kupię antyki srebrne sztućce,monety srebrne i złote,srebrne cukiernice,tace,świeczniki,dzbanki,ikony,stare szable,bagnety,odznaczenia wojskowe,stare narty,sanki,stare drewniane śmigło do samolot
Kupię antyki-6 maja
Opiekunka do samotnej Pani na 20.05
Do opieki  jest pani Else 92 lata (12.05.1929), ma 158 cm wzrostu i waży 66 kg Jednostki chorobowe:   osłabienie starcze po złamaniu biodra i ma naderwane ścięgno- nie ma z tym dolegliwośc
Dachy - rynny, obróbki, naprawa, uszczelnienia
Dachy - rynny, obróbki, naprawa, uszczelnienia, przeglądy, malowanie - 723-943-958
Usługi budowlane-6 maja
Auto złomowanie - auto skup 785524378
Skup aut sprawnych uszkodzonych powypadkowych bez ważnych opłat stan rok bez znaczenia, auto odbieramy własnym transportem. Gotówka i dokumenty do wyrejestrowania od ręki. Jelenia Góra i okolice
Kupię pojazd-6 maja
Miesięczne zastępstwo na 15.05
Do opieki jest 83-letni Pan Josef Anton (ur. 28.08.1938), 78kg, 179 cm wzrostu, ma przyznany 2 stopień niepełnosprawności. Jednostki chorobowe: Zaawansowana demencja. Orientacja- miejscowa -
Kierowca kat B, magazynier
37 Latek prawo jazdy kat B od 19lat ,kierowca z doświadczeniem, uprawnienia na wózki widłowe. Podejmę Pracę na umowę o prace i nie tylko
Pakowacz kosmetyków w THG
Oferta: NOWA, WYŻSZA STAWKA: 3530 zł brutto/mc (ok. 21 zł brutto/h) Atrakcyjny system premiowy - nawet do 15% premii (ok. 500zł brutto miesięcznie) Praca od zaraz Długofalo
Auto kasacja auto złomowanie 512 512 227
-Zajmujemy się legalnym złomowaniem różnego typu pojazdów: osobowe oraz dostawcze -Zaświadczenia do wydziału komunikacji! -Zwrot ważnego OC! -Wstępna wycena przez telefon o każdej
Specjalista ds. sprzedaży
Zakres obowiązków: obsługa klienta, realizacja ofert handlowych Mile widziane : doświadczenie na podobnym stanowisku. Zapewniamy: umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie.
Magazynier-kierowca operator żurawia HDS
Wymagane: uprawnienia na wózek widłowy oraz obsługa żurawia HDS, prawo jazdy kat.C Mile widziana: doświadczenie na podobnym stanowisku. Zapewniamy: umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie.
Kierowca-magazynier
Wymagane: uprawnienia na wózek widłowy UDT , prawo jazdy kat. B Mile widziana: znajomość materiałów budowlanych, doświadczenie na podobnym stanowisku. Zapewniamy: umowa o pracę, atrakcyjne w
Dachy kompleksowo
Wykonujemy wszelkie prace ciesielskie oraz dekarskie : - kompleksowa budowa dachu, - wymiana poszycia dachowego, - obróbki blacharskie/dekarskie, - montaż pokrycia dachowego, - więźba dacho
Kompleksowe usługi budowlane
Oferujemy zróżnicowane usługi budowlane: domy jednorodzinne (stan surowy oraz deweloperski), hale przemysłowe, roboty ziemne, konstrukcje monolityczne, fundamenty specjalne, posadzki przemysłowe
Kierownik budowy/ kierownik robót/ inżynier budowy
Firma budowlana z siedzibą w Jeleniej Górze poszukuje osób do pracy na stanowisko : - Kierownika Budowy, - Kierownika Robót, - Inżyniera budowy, - Brygadzisty. Zakres zadań: - Prowadzeni
Krzesła z drewna sosnowego 4 sztuki 320 zł .
Cztery krzesła z drewna sosnowego z miękkim siedziskiem , bardzo ładne i wygodne , stabilne , możliwy transport. Cena za komplet 320 zł .
Kierowca/magazynier
Hurtownia branży spożywczej poszukuje kierowcy/magazyniera. CV prosimy wysłać na adres algastro18@gmail.com
SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe MSWiA AGAT zatrudni
SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe MSWiA AGAT w Jeleniej Górze zatrudni kelnera/kelnerkę. Tel. 075 75 520 64
Kupię starą srebrną biżuterię oraz srebra 694972047
Kupię różne stare antyczne wyroby ze srebra-srebrne broszki, pierścionki, bransoletki, sztućce, monety, dzbanki, mleczniki, cukiernice, świeczniki, patery oraz inne antyki dobrze place. telefon
6 krzeseł sosnowych 620 zł
Sześć krzeseł sosnowych bardzo ładnych i zadbanych ,w komplecie poduszki w popielatym kolorze. Krzesła są wygodne i stabilne . Możliwy transport .Cena 620 zł .
Szynszyl
Oddam szynszyla samca najlepiej do towarzystwa drugiemu gdyż stracił kompana i jest bardzo samotny
Oddam zwierzę-6 maja
Pracownik do ogrodu
Poszukuję pracownika do ogrodu z pr. jazdy . Praca 2-3 razy w tygodniu, godziny do ustalenia. Kontakt pn-pt w godz 8-16
Mężczyzna poszukuje pracy dodatkowej
Mężczyzna bez nałogów podejmie pracę popołudniami. Prace porządkowe, budowlane umowa
Kupię antyki meble, srebra, monety, szable, ikony
Kupię antyki meble,monety srebrne i złote,srebrne cukiernice,tace,świeczniki,dzbanki,ikony,stare szable,bagnety,odznaczenia wojskowe,stare drewniane śmigło do samolotu,stare narty,sanki,srebrna b
Sprzedam
Sprzedam opony zimowe z felgami do T4
Felgi, opony - sprzedam-6 maja
Kupię auto - Punto, Yaris, Polo lub inne
Kupie auto zwrot nadpłaty z oc formalności od ręki może być do drobnych napraw sms tel 603182814
Pracownik stolarz
Przyjmę stolarz, pomocnika stolarza do stolarni w Jeleniej Górze
Dla nastolatki /alba dla chłopca
Sprzedam -15sztuk ubrań roz;s xs -lato cena do uzgodnienia przy zakupie /krotka -wz;123 ,134 jak nowa .jel.góra. pisać sms
Sprzedam artykuły dziecięce-6 maja
Pielmieni ukraińskie, pierogi ręcznie lepione od 10zł
Polecamy Państwu domowe pielmieni. Ręcznie wykonane z naturalnych składników. Farsz z łopatki wieprzowej, cebuli, czosnku.Produkt codziennie świeży, gotowany, robiony na zamówienie. Możliwoś
Sprzedam żywność-6 maja
Spacerówka /alba dla chłopca
kolor- różowy po jednym dziecku -trzykołowa posiada nosidełko- 400zl /krotka ,wz;128 ,134 .jel.góra.-pisać sms