OgÅ‚oszeÅ„: 3169   CzytajÄ…cych: 4072
Walbrzyszek.com

Złota rączka _ Mysłakowice_ Praca

Telefon / kontakt:
Dodane:
26 kwietnia
Firma budowlana zatrudni " ZÅ‚ota rÄ…czkÄ™ "

Zakres obowiązków:
- Prace wykończeniowe, malowanie, tynkowanie.
- Drobne naprawy elektryczne, hydrauliczne.

Wymagania:

- Doświadczenie.
- Zaangażowanie.
- Sumienność.
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej firmie z siedzibą w Mysłakowicach.


Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na email tatiana.bilenia@regess.eu
Nr ogłoszenia: 1791261 Ważne do: 2024-05-10 08:58:01

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Mechanik samochodowy - Niemcy Grimma
WIV GmbH to warsztat samochodowy, któremu można zaufać. Poszukujemy zmotywowanego i zaangażowanego mechanika samochodowego (j.niemiecki lub angielski), który wesprze nas w naszym warsztacie sa
Dam pracÄ™-wczoraj, 15:00
Operator wózka widłowego/Logistyk wewnętrzny
Operator wózka widÅ‚owego/Logistyk wewnÄ™trzny Opis stanowiska: • ZaÅ‚adunek i zabezpieczanie wyrobów gotowych i półproduktów do transportu wewe i zew • Przewożenie towarów i materiaÅ
Dam pracÄ™-wczoraj, 8:02
Praca przy plewieniu w Karpaczu
Przyjmę kobiety do pracy przy plewieniu, sprzątaniu rabat w Karpaczu. Dojazd z Cieplic lub możemy zabrać po drodze do Karpacza. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-16.
Dam pracÄ™-wczoraj, 10:14
Gastronomia - Kelner / Kelnerka
W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób, chętnych do pracy na stanowisko KELNER/KELNERKA. Jeżeli łączysz zamiłowanie do dobrego jedzenia i sympatię do ludzi. Szukamy właśnie Ciebie!
Dam pracÄ™-wczoraj, 17:14
Wykładowca,, opiekun osób starszych
OÅ›rodek ksztaÅ‚cenia zawodowego w Jeleniej Górze poszukuje osoby, która może poprowadzić zajÄ™cia teoretyczne w tematyce,, opiekun osób starszych,, 60h dydaktycznych. Umowa zlecenie. MożliwoÅ›Ä
Dam pracÄ™-26 kwietnia
PRACA Hotel 4* w Åšwieradowie-Zdroju
Park Hotel KUR&SPA w Świeradowie-Zdroju poszukuje osób na stanowisko: KUCHARZ ŚNIADANIOWY: Praca na umowę o pracę w godzinach: 7:00-15:00 Zakres obowiązków: * Przygotowywanie śniadań
Dam pracÄ™-24 kwietnia
Operator frezarki numerycznej CNC
Operator frezarki numerycznej CNC Twój zakres obowiązków: • Obsługa frezarki numerycznej (). • Wykonywanie detali na maszynie według powierzonej dokumentacji. Ustawienie detalu na stole m
Dam pracÄ™-przedwczoraj, 10:18
Opieka Kolbemoor od ok 10.05.2024
NOWA OFERTA – Ok 10.05.2024 NA 6-8 TYGODNI LOKALIZACJA – 83059 Kolbermoor – dom 122 m2 WYNAGRODZENIE - 1800-2200 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza) ZAKWATEROWANI
Dam pracÄ™-2 maja
Åšlusarz-monter
OFERTA STANOWISKO ŚLUSARZ – MONTER W związku z ciągłym rozwojem Naszej Firmy do naszej siedziby w Podgórzynie poszukujemy kandydatów na stanowisko: ŚLUSARZ – MONTER Specyfikacja stan
Dam pracÄ™-30 kwietnia
© 2002-2024 Highlander's Group