Walbrzyszek.com

Pracownik biurowy - j.francuski

Dodane:
1 maja
Firma Sedilog Sp. z o.o. świadczy usługi w dziedzinie transportu, logistyki, pomiarów 3D oraz montażu mebli. Ze względu na rozwój firmy, poszukujemy pracowników biurowych – dysponentów z dobrą znajomością języka francuskiego.

Twój zakres obowiązków:

* Zdalna koordynacja pracy pomiarowców 3D na terenie Francji - praca stacjonarna w biurze w Jeleniej Górze, możliwość pracy zdalnej
* Rejestracja zleceń na pomiary 3D, ustalanie tras i nadzór nad pracą techników pomiarów 3D oraz optymalizowanie kosztów
* Realizacja zamówień i ich dokumentacja
* Telefoniczna obsługa klienta francuskiego

Nasze wymagania
* Komunikatywna znajomość języka francuskiego (warunek konieczny)
* Znajomość obsługi komputera, MS Office
* Umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego podejmowania decyzji
* Wysokie zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole
* Dyspozycyjność (praca zmianowa 8-16, 11-19)

To oferujemy
* Stabilne zatrudnie w oparciu o umowę o pracę
* Dobrą atmosferę w pracy w zgranym zespole
* Pracę w międzynarodowym środowisku
* Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: info@sedilog.pl.
W CV prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sedilog Sp. z o.o., moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.)

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Pracownik administracyjno-biurowy
Firma prowadzi rekrutację na stanowisko: Pracownik administracyjno-biurowy. Miejsce pracy: Mysłakowice (ok. Jeleniej Góry) Zadania: Wykonywanie zadań biurowych, w tym obsługa urządzeń
Dam pracę-26 kwietnia
Zatrudnię kelnerkę/ kelnera
Przyjmę do pracy w hotelu Carmen w Karpaczu kelnerkę/kelnera.
Dam pracę-23 kwietnia
Operator wózka widłowego/Logistyk wewnętrzny
Operator wózka widłowego/Logistyk wewnętrzny Opis stanowiska: • Załadunek i zabezpieczanie wyrobów gotowych i półproduktów do transportu wewe i zew • Przewożenie towarów i materia
Dam pracę-29 kwietnia
Sprzedawca
Zatrudnię sprzedawcę (warzywa-owoce), oraz pomoc magazynową tel.kont. po godz.18. 604528592
Samodzielna księgowa/Samodzielny księgowy
Germania Mint poszukuje osoby na stanowisko: SAMODZIELNA KSIĘGOWA/SAMODZIELNY KSIĘGOWY Miejsce pracy: Jelenia Góra CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ? - Analizowaniem otrzymanych dokumentów źró
Dam pracę-30 kwietnia
Operator maszyn i urządzeń ceramicznych
Firma Marazzi Poland sp. z o.o. w Piechowicach poszukuje doświadczonego i odpowiedzialnego operatora maszyn i urządzeń ceramicznych do pracy w naszym zakładzie produkcyjnym. Osoba zatrudniona na t
Dam pracę-24 kwietnia
Kucharz a’la carte w Hotelu *****
Hotel Seidorf w Sosnówce, poszukuje kandydatów na stanowisko kucharz a’la carte. Wymagane doświadczenie, mobilność, chęć do nauki i rozwoju. Oferujemy również możliwość zakwaterowani
Dam pracę-3 maja
Do 1850€ opiekunka do aktywnego seniora
Termin : od 06/05/2024 Język : bardzo dobry Miejscowość: Nottuln Status: zastępstwo Numer oferty: K/01494 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z bardzo dobrą znajomością
Dam pracę-22 kwietnia
Barman/ka, Kelner/ka. Praca w schronisku Samotnia
Schronisko górskie „Samotnia” w Karpaczu poszukuje osób samodzielnych i zaangażowanych w pracę na stanowisko barman/ka, kelner/ka (obsługa kasy, uzupełnianie bemarów). System zmianowy. M
Dam pracę-25 kwietnia