Walbrzyszek.com

Pani śniadaniowa - pomoc hotelowa

Dodane:
22 kwietnia
Pensjonat w centrum Karpacza zatrudni panią na stanowisko:
ŚNIADANIOWA - POMOC HOTELOWA

Umowa zlecenie.

Śniadanie w formie bufetu jest dostępne dla gości od godziny 7:30 do 10:00.

Praca od 5:30/7:00.
Głównie sobota i niedziela!

Obowiązki (kompleksowa obsługa śniadania):
- przygotowanie śniadania w formie bufetu
- utrzymanie czystości kuchni oraz jadalni
- zmywanie
- pomoc przy sprzątaniu pokoi

Wymagania:
- podstawowe umiejętności kucharskie
- wypiek prostych ciast
- pozytywne nastawienie
- język polski w stopniu komunikatywnym
- dobra organizacja pracy
- punktualność
- książeczka zdrowia

Oferujemy:
- pracę w małym zespole
- śniadania
- dla chętnej osoby możliwość zakwaterowania na terenie Pensjonatu

Doświadczenie mile widziane.
CV proszę składać na email biuro@krolowasniaegu.pl

Kontakt: 606 655 522

Więcej z kategorii Dam pracę

Biuro rachunkowe zatrudni
Biuro rachunkowe zatrudni samodzielną księgową/księgowego. -Rozliczania ryczałtu, księgi przychodów i rozchodów oraz pełna księgowość. -Prowadzenie księgowości klientów zgodnie z ust
Dam pracę-30 kwietnia
Pracownik działu technicznego do nowego obiektu
Do nowego obiektu Złoty Horyzont Resort w Szklarskiej Porębie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO OPIS STANOWISKA: • Dbanie o sprawne funkcjonowanie techn
Dam pracę-23 kwietnia
Zatrudnię pokojową
Przyjmę do pracy w hotelu Carmen w Karpaczu pokojową.
Operator ładowarki
Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, stale się rozwijamy i produkujemy płytki ceramiczne najwyższej jakości, a nasze produkty są znane i doceniane na całym świecie. Obecnie posz
Hotel 4* w Świeradowie-Zdroju Kucharza
Park Hotel KUR&SPA w Świeradowie-Zdroju poszukuje osób na stanowisko: KUCHARZ: Zakres obowiązków: - przygotowanie potrawy z karty dań, - przygotowanie śniadań w formie bufetu i obiad
Do 1700€ opiekunka z prawem jazdy do seniorki
Termin : od 07/05/2024 Język : komunikatywny Miejscowość: Melsungen Status: nowa Numer oferty: O/05994 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z prawem jazdy i komunikatywną z
Dam pracę-24 kwietnia
Recepcjonistka/recepcjonista do hotelu w Karpaczu
Pałac Margot SPA *** w Karpaczu zatrudni na stanowisko recepcjonistki/recepcjonisty na cały etat i 1/2 etatu. Jeśli: - praca z ludźmi jest Twoją pasją, a zadowolenie klienta osobistą saty
Dam pracę-29 kwietnia
Specjalista ds. rekrutacji i HR - Szklarska Poręba
Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksusowy Hotel 5* oraz 11 komfortowych Apartamen
Dam pracę-1 maja
Kucharz, Pomoc kuchenna Karpacz
Restauracja "U Ducha Gór" w Karpaczu zatrudni kucharzy i pomoce kuchenne. Możliwość zakwaterowania tel 512392437
Dam pracę-25 kwietnia