Walbrzyszek.com

Konstruktor-technolog

Dodane:
18 kwietnia
Firma Dolfamex Sp. z o.o. producent narzędzi skrawających zatrudni pracownika na stanowisko konstruktora-technologa.

Główny zakres obowiązków:
- konstruowanie i opracowywanie technologii produkcji narzędzi skrawających,
- przygotowanie danych technicznych do wyceny narzędzi specjalnych,
- wdrażanie nowych wyrobów: konstruowanie i badanie prototypów,
- usprawnianie procesów technologicznych.

Wymagania:
- wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
- znajomość rysunku technicznego,
- znajomość oprogramowania: Auto CAD, Solid Edge lub podobne,
- samodzielność w działaniu, komunikatywność, dokładność, sumienność.

Firma oferuje:
- stabilne zatrudnienie,
- rozwój umiejętności wymaganych na stanowisku pracy,
- wsparcie profesjonalnego zespołu,
- nowoczesne narzędzia pracy.

Oferujemy umowę o pracę, świadczenia z ZFŚS oraz inne świadczenia pracownicze. CV proszę przesyłać na email: praca@dolfamex.com.pl z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych - RODO.

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Kucharz śniadaniowy (K/M)
Osada Śnieżka to Rodzinny Resort w Łomnicy między Karpaczem a Jelenią Górą. Obiekt oddaje do dyspozycji 62 pokoje w części hotelowej i 272 apartamenty w wolnostojących domkach. Aktualni
Dam pracę-przedwczoraj, 15:00
Opieka Bad Aibling od zaraz
NOWA OFERTA – OD ZARAZ NA 6-8 TYGODNI LOKALIZACJA – 83043 Bad Aibling – mieszkanie 100 m2 WYNAGRODZENIE - 1800-2200 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza) ZAKWATEROWA
Dam pracę-19 kwietnia
Hotel Malinowy Dwór zatrudni Masażystę
HOTEL MEDICAL SPA MALINOWY DWÓR w Świeradowie-Zdroju, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojego zespołu pracownika na stanowisko: MASAŻYSTA Od kandydata/ki oczekujemy: - wykszta
Dam pracę-przedwczoraj, 11:08
Kucharz. Praca w Karpaczu w schronisku "Samotnia"
Schronisko górskie „Samotnia” nad Małym Stawem w Karkonoszach, poszukuje osób samodzielnych i zaangażowanych w pracę na stanowisku Kucharza. Oferujemy stałe i pewne wynagrodzenie oraz wyży
Dam pracę-25 kwietnia
Elektryk - konserwacja oświetlenia drogowego
Spółka ENERGOBEST zatrudni na stanowisko: Elektryk Praca związana z konserwacją oświetlenia drogowego. CV proszę przesyłać na adres: artur.migacz@energobest.pl lub osobiście w biurze:
Dam pracę-18 kwietnia
Pokojowa do hotelu w Karpaczu
Pałac Margot *** SPA & Nature w Karpaczu zatrudni pomocne i przyjazne osoby, dla których porządek i ład to jedne z najważniejszych wartości na stanowisko pokojowa. OBOWIĄZKI: - Utrzymanie
Dam pracę-29 kwietnia
100m od morza! Opiekun do onkologicznej pacjentki
Termin : od 03/05/2024 Język : dobry Miejscowość: Timmendorfer Strand Status: nowa Numer oferty: O/06000 Opis oferty: Poszukujemy niepalącego opiekuna z komunikatywną znajomością
Dam pracę-27 kwietnia
Zlecę montaż rynny
Dzień dobry, poszukuje osoby do montażu około 20 metrów rynny w Jagniątkowie. Wysokość około 2 metrów od ziemi więc nie potrzeba rusztowań. Każdy hak trzeba wyginać do istniejącej starej
Dam pracę-przedwczoraj, 9:23
Kelner a'la carte
Hotel Seidorf poszukuje osób na stanowisko kelner. Oczekujemy znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Oferujemy dogodną umowę.