Walbrzyszek.com

Do nowego resortu poszukujemy Pomocy Kuchennej

Telefon / kontakt:
Tel. 729059097 /przemyslaw.siembab@zlotyhoryzont.pl
Dodane:
26 kwietnia
Poszukujemy na stanowisko pomocy kuchennej do nowego obiektu w Szklarskiej Porębie.

Obowiązki:

-Doraźna pomoc szefowi kuchni i pozostałym kucharzom

-Obróbka produktów niezbędnych do przygotowywania dań i posiłków oraz deserów

-Utrzymanie wysokich standardów czystości i porządku w kuchni,

Osoby zainteresowane aplikowaniem na ww. stanowisko prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 729059097 lub przesłanie CV drogą mailową na adres: przemyslaw.siembab@zlotyhoryzont.pl w tytule podając nazwę stanowiska.

CV proszę o zamieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Zatrudnię kelnerkę/ kelnera
Przyjmę do pracy w hotelu Carmen w Karpaczu kelnerkę/kelnera.
Dam pracę-23 kwietnia
Opiekunka do Małżeństwa/ 1900/od 31.05
Opiekunka do starszego małżeństwa 37186 Moringen/ Dolna Saksonia / 30 km do Getyngi Od 31.05.2024 na okres 6 tygodni do 1900 EUR + opłacony przejazd Wymagania: komunikatywna znajomość j
Dam pracę-24 kwietnia
Mechanik samochodowy z doświadczeniem
Zatrudnię mechanika z doświadczeniem umowa pełny etat.
Hotel Malinowy Dwór zatrudni Masażystę
HOTEL MEDICAL SPA MALINOWY DWÓR w Świeradowie-Zdroju, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojego zespołu pracownika na stanowisko: MASAŻYSTA Od kandydata/ki oczekujemy: - wykszta
Dam pracę-30 kwietnia
Nauczyciel świetlicy i wychowania fizycznego
Społeczna Szkoła Podstawowa STO w Jeleniej Górze zatrudni od 1 września 2024r. nauczyciela świetlicy (na pełen etat) oraz nauczyciela wychowania fizycznego (na 12/22 etatu). CV prosimy przesyła
Opiekun/opiekunka od zaraz/1950 euro
Do opieki jest 72-letni Pan Roland , waży ok. 100 kg, ma 186 cm wzrostu. Pan ma przyznany 4 stopień niepełnosprawności.   Pflegedienst – obecnie przychodzi codziennie do pomocy przy po
Zlecę dwa przyłącza wodno-kanalizacyjne
Zlece dawa przyłącza wodno-kanalizacyjne w Jeleniej Górze. Pierwsze zlecenie: doprowadzić wodę sanitarną do budynku jednorodzinnego oraz kanalize. Drugie zlecenie doprowadzić kanalize do paw
Dam pracę-28 kwietnia
Pracownik Techniczny, Konserwator
Schronisko górskie "Samotnia” w Karpaczu poszukuje osób samodzielnych i zaangażowanych w pracę na stanowisko pracownika technicznego, który wykonuje czynności związane z drobnymi napraw
Dam pracę-25 kwietnia
Zatrudnimy kelnerów
Restauracja "Niebo w gębie" W Karpaczu zatrudni -kelnerów,kelnerki Kontakt telefoniczny w godz.10-18 po numerem 669471888
Dam pracę-2 maja